İkiz Gen Mühendislik olarak 2018 Yılında Gaziantep Üniversitesi Teknopark  Bünyesinde Kurulduk. Elektronik Devre Tasarımı & Gömülü Sistem Yazılım Geliştirme Alanlarında Çalışmalar Yapmaktayız. 

Günümüzde Organize Sanayi Bölgesindeki modern, dünya standartlarına uygun SMD DİZGİ HATTIMIZIN bulunduğu fabrikamızda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalite ve Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; yapmış olduğu yatırımlarla hızlı büyüme göstermiş ve elektronik sektöründe hak ettiği başarıyı kazanmıştır.

Alanında uzman Mühendis Kadorosu & SMD Dizgi Hattı yatırımı ile elektronik sektöründe kendi kategorisinde kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda: Elektronik Devre Tasarımı & Gömülü Sistem Yazılım Geliştirme & SMD – THT Dizgi hizmetleri sunmaktayız.

İkiz Gen Mühendislik  üretim konusunda uzman çalışanlarıyla elektronik devre tasarımı, otomasyon, tekstil makine kartları ve medikal sektöründeki birçok firmaya hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedeflemektedir.

İkiz Gen Mühendislik olarak ürün ve çözümlerimizi, siz değerli müşterilerimizin girişimcilik fikirleri ve projeleri doğrultusunda AR&GEElektronik kart tasarımıPCB Dizgi çözümleri, Otomasyon – Led Dizgi – Asansör – Güvenlik – Endüstriyel – Medikal – Askeri vb. alanlarda elektronik kart dizgi hizmeti vermekteyiz. Led Aydınlatma çözümleri gibi alanlarda  sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Gaziantep SMD Dizgi

Gaziantep THT Dizgi